QT49S-35.328MAAJ-T
MFR.Part #
QT49S-35.328MAAJ-T
JLCPCB Part #
C6156900
Description
-20℃~+70℃ 18pF 35.328MHz 80Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS