QT49S-28.322MAAJ-T
MFR.Part #
QT49S-28.322MAAJ-T
JLCPCB Part #
C5849659
Description
-20℃~+70℃ 18pF 28.322MHz 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS