QT49S-24.576MBBK-T
MFR.Part #
QT49S-24.576MBBK-T
JLCPCB Part #
C7330525
Description
-20℃~+70℃ 20pF 24.576MHz 30Ω ±50ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS