QT49S-20.480MAAE-T
MFR.Part #
QT49S-20.480MAAE-T
JLCPCB Part #
C5715146
Description
-20℃~+70℃ 12pF 20.48MHz 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS