QT49S-16.000MAHK-T
MFR.Part #
QT49S-16.000MAHK-T
JLCPCB Part #
C7267530
Description
-40℃~+85℃ 16MHz 20pF 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS