QT49S-16.000MAAJ-T
MFR.Part #
QT49S-16.000MAAJ-T
JLCPCB Part #
C6368106
Description
-20℃~+70℃ 16MHz 18pF 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS