QT26V-65.536KAZF-T
Extended
Manufacturer
QST Products, LLC
MFR.Part #
QT26V-65.536KAZF-T
Description
-20℃~+70℃ 12.5pF 50kΩ 65.536kHz ±30ppm - Crystals ROHS