B220630V474J15BLCY
MFR.Part #
B220630V474J15BLCY
JLCPCB Part #
C2979911
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 470nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS