B220630V224J10BLBY
MFR.Part #
B220630V224J10BLBY
JLCPCB Part #
C5128655
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS