B220400V103J10BLBY
Extended
Manufacturer
QIXING
MFR.Part #
B220400V103J10BLBY
JLCPCB Part #
C3024431
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS