QN0805X103F3450FB
Extended
Manufacturer
QAMcn
MFR.Part #
QN0805X103F3450FB
JLCPCB Part #
C700834
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 0.85mm 1.25mm 100mW 10kΩ 2mW/℃ 2mm 3450K 3500K 440uA 5s ±1% ±1% 0805 NTC Thermistors ROHS