QN0603X304F3950FB
MFR.Part #
QN0603X304F3950FB
JLCPCB Part #
C7497184
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 100mW 1mW/℃ 300kΩ 3950K 4010K 50uA 5s ±1% ±1% 0603 NTC Thermistors ROHS