QN0603X104J3950HB
MFR.Part #
QN0603X104J3950HB
JLCPCB Part #
C700815
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 100kΩ 100mW 100uA 1mW/℃ 3950K 3987K 5s ±3% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS