QN0402X103F3435FA
Extended
Manufacturer
QAMcn
MFR.Part #
QN0402X103F3435FA
JLCPCB Part #
C700819
Package
0402
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 0.5mm 100mW 10kΩ 1mW/℃ 1mm 310uA 3380K 3435K 3s ±1% ±1% 0402 NTC Thermistors ROHS