PG0936.113NLT
MFR.Part #
PG0936.113NLT
JLCPCB Part #
C3222584
Package
SMD,17.5x16.7mm
Description
11uH 14A 14A 7mΩ ±20% SMD,17.5x16.7mm Power Inductors ROHS