PA4303.273NLT
MFR.Part #
PA4303.273NLT
JLCPCB Part #
C7256624
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.25A 27uH 86mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS