PA4303.103NLT
MFR.Part #
PA4303.103NLT
JLCPCB Part #
C6351959
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 3.9A 39mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS