FE3X025-10-7NL
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
FE3X025-10-7NL
Description
0℃~+60℃ 16A 2.2mH@400kHz 2.5kV 3 500V 6.3mΩ - Common Mode Filters ROHS