BSPQ000603043N9B00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BSPQ000603043N9B00
JLCPCB Part #
C5581133
Package
0201
Description
170mΩ 20@500MHz 3.9nH 500mA 7GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS