450-V3-254-00-006101
Extended
Manufacturer
Preci-Dip
MFR.Part #
450-V3-254-00-006101
JLCPCB Part #
C5527068
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+125℃ 150V 2 2.54mm 2.54mm 3A 54P Black Brass Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS