399-V3-150-10-009101
Extended
Manufacturer
Preci-Dip
MFR.Part #
399-V3-150-10-009101
JLCPCB Part #
C5518259
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+125℃ 1 150V 2.54mm 3A 50P Black Brass Right Angle Tin Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS