T620022004DN
Extended
Manufacturer
Powerex Inc.
MFR.Part #
T620022004DN
JLCPCB Part #
C17686330
Package
TO-200AB
Description
-40℃~+125℃ 1 SCR 150mA 200V 315A 3V TO-200AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS