RCD15-48S05W
Extended
Manufacturer
P-DUKE Technology, Inc.
MFR.Part #
RCD15-48S05W
JLCPCB Part #
C6379185
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 15W 18V~75V 3A 3kV 5V 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS