MPU01-12S12
Extended
Manufacturer
P-DUKE Technology, Inc.
MFR.Part #
MPU01-12S12
JLCPCB Part #
C6306624
Package
SIP,19.6x9.9mm
Description
1 12V 83mA 84% 9.6V~14.4V SIP,19.6x9.9mm DC-DC Power Modules ROHS