MPM15-48S12W
Extended
Manufacturer
P-DUKE Technology, Inc.
MFR.Part #
MPM15-48S12W
JLCPCB Part #
C6228554
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
1 1.25A 12V 15W 18V~75V 5kV 88% DIP,40.6x25.4mm Isolated Power Modules ROHS