PTY80N06
Extended
Manufacturer
PUOLOP
MFR.Part #
PTY80N06
JLCPCB Part #
C2843741
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 125W 257pF 2V 3.97nF 60V 7.3mΩ@10V 80A 91nC@10V N-Channel TO-263-3 MOSFETs ROHS