PTD15N10
Extended
Manufacturer
PUOLOP
MFR.Part #
PTD15N10
JLCPCB Part #
C479050
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 15.6nC@50V 15A 30W 36pF 3V 525pF 82mΩ@4.5V TO-252 MOSFETs ROHS