TOM-1545L-LW100-R
Extended
Manufacturer
PUI Audio, Inc.
MFR.Part #
TOM-1545L-LW100-R
Description
-45dB@±3dB 1.7mm 2.2kΩ 2V~10V 4mm 500uA 60dB Omnidirectional - Microphones ROHS