POM-2739L-HD3-LW100-R
Extended
Manufacturer
PUI Audio, Inc.
MFR.Part #
POM-2739L-HD3-LW100-R
Description
-39dB@±3dB 1V~10V 2.2kΩ 2.7mm 500uA 6mm 73dB Omnidirectional - Microphones ROHS