AT-1224-TWT-12V-R
Extended
Manufacturer
PUI Audio, Inc.
MFR.Part #
AT-1224-TWT-12V-R
JLCPCB Part #
C5570678
Package
Plugin,D=12mm
Description
-40℃~+85℃ 12mm 2.4kHz 6V~15V 85dB 9.2mm Electromagnetic Passive (Externally Driven) 插件,D=12mm Buzzers ROHS