AI-4228-P-C120-R
Extended
Manufacturer
PUI Audio, Inc.
MFR.Part #
AI-4228-P-C120-R
Description
-30℃~+85℃ 2.8kHz 30V~120V 33mm 42.5mm 92dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS