AI-3736-P-C28-R
Extended
Manufacturer
PUI Audio, Inc.
MFR.Part #
AI-3736-P-C28-R
Description
-30℃~+80℃ 24mm 3.6kHz 37.8mm 4V~28V 90dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS