AI-2331-TWT-2-R
Extended
Manufacturer
PUI Audio, Inc.
MFR.Part #
AI-2331-TWT-2-R
JLCPCB Part #
C5583863
Package
Plugin,D=23.3mm
Description
-30℃~+85℃ 10.7mm 23.3mm 3.2kHz 3V~20V 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric 插件,D=23.3mm Buzzers ROHS