PWCWAQ1608F-220KDT
MFR.Part #
PWCWAQ1608F-220KDT
JLCPCB Part #
C436786
Package
SMD,1.2x1.8mm
Description
200mA 22uH 4.69Ω ±10% SMD,1.2x1.8mm Inductors (SMD) ROHS