PSPMAA0803H-220M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0803H-220M-ANP
JLCPCB Part #
C3036143
Package
SMD,8.5x8mm
Description
130mΩ 22uH 3A 5A ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS