PSPCAQ43-220M
MFR.Part #
PSPCAQ43-220M
JLCPCB Part #
C436405
Package
SMD,4.5x4mm
Description
22uH 378mΩ 760mA 760mA ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS