PCAQ9070MW-302
MFR.Part #
PCAQ9070MW-302
JLCPCB Part #
C2916886
Package
SMD-4P,9x7mm
Description
-25℃~+125℃ 10MΩ 125V 125V 125V 2 2A 3kΩ@100MHz 80mΩ SMD-4P,9x7mm Common Mode Filters ROHS