PCAQ4532H-801T230
MFR.Part #
PCAQ4532H-801T230
JLCPCB Part #
C2909792
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-25℃~+105℃ 100mΩ 10MΩ 2 2.3A 50V 50V 50V 800Ω@100MHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS