PCAQ4520MB-900
MFR.Part #
PCAQ4520MB-900
JLCPCB Part #
C2916904
Package
SMD-4P,4.8x4.5mm
Description
-25℃~+125℃ 10MΩ 2 3.2A 35mΩ 50V 50V 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,4.8x4.5mm Common Mode Filters ROHS