PCAQ3216B-331T030
MFR.Part #
PCAQ3216B-331T030
JLCPCB Part #
C2926979
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-25℃~+100℃ 10MΩ 2 300mA 330Ω@100MHz 50V 50V 600mΩ SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS