PCAQ3216B-142T025
MFR.Part #
PCAQ3216B-142T025
JLCPCB Part #
C2926983
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-25℃~+100℃ 1.4kΩ@100MHz 10MΩ 1Ω 2 250mA 50V 50V 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS