PCAQ3216B-102ATE
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PCAQ3216B-102ATE
JLCPCB Part #
C2913757
Package
1206
Description
1kΩ@100MHz 1Ω 2 250mA 50V 50V 1206 Common Mode Filters ROHS