PCAQ2012B-121T040
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PCAQ2012B-121T040
JLCPCB Part #
C2926965
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 120Ω@100MHz 2 300mΩ 400mA 50V 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS