PCAQ1513FA-701
MFR.Part #
PCAQ1513FA-701
JLCPCB Part #
C784894
Package
SMD,15x13x6.5mm
Description
10A 700Ω@100MHz 7mΩ SMD,15x13x6.5mm Common Mode Filters ROHS