PCAQ1211FA-222
MFR.Part #
PCAQ1211FA-222
JLCPCB Part #
C784890
Package
SMD,12x10.8x6.4mm
Description
1.8A 125V 2.2kΩ@100MHz 34mΩ SMD,12x10.8x6.4mm Common Mode Filters ROHS