LXA06B600
MFR.Part #
LXA06B600
JLCPCB Part #
C568343
Package
TO-263AB
Description
2.94V@6A 23ns 250uA@600V 600V 6A TO-263AB Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS