PJ9350L28DE
MFR.Part #
PJ9350L28DE
JLCPCB Part #
C22470322
Package
DFN-4L(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100uVrms 2.8V 250mV@(200mA) 300mA 50uA 6.5V 75dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive DFN-4L(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS