PJ9193M25SE
MFR.Part #
PJ9193M25SE
JLCPCB Part #
C686641
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 130mV@(100mA) 2.5V 300mA 50uVrms 6.5V 70dB@(100kHz) 70uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS