PJ54BM33SE
Extended
Manufacturer
PJSEMI
MFR.Part #
PJ54BM33SE
JLCPCB Part #
C20618188
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2.1uA 3.3V 350mA 350mV@(100mA) 45V 85dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS