PTW36N60
MFR.Part #
PTW36N60
JLCPCB Part #
C575821
Package
TO-3P-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120mΩ@10V 2V 36A 40pF 600V 650W TO-3P-3 MOSFETs ROHS